Manuální pásová pila

BS 350 HG


Podrobný technický popis , opce, dopravníky, odměřování a jiné příslušenství – viz Katalog pásových pil ke stažení.

BS 350 HG

Technické parametry


Stručný technický popis keyboard_arrow_down

Pásová gravitační pila s regulací posuvu do řezu pomocí hydrauliky, úhlové řezání od 0 ° do 60 ° vlevo a od 0 ° do 45 ° vpravo.
Hydraulický svěrák s nastavitelnými vodítky, volný pohyb podél pracovního stolu, s rychlým pohybem a upnutím. Selektor pro rychlé přiblížení k materiálu. Ruční zdvih pily po řezu.
Snadné zastavení při 0 °, 45 °, 60 ° vlevo a 45 ° vpravo. Nastavení napnutí pásu z přední strany rámu pily, kontrolováno koncovým mikrospínačem. Vodítka pásu s podložkami z tvrdokovu, přídavné ložisko pro vyrovnání pásu. Nastavitelný doraz posunu materiálu, kartáč pro čištění pilového pásu, bimetalový pás.
Verze GH „ AUTOCUT“ je vybavena hlavním vypínačem se uzavíratelným zámkem, cívkou minimálního napětí pro tepelnou a magnetickou ochranu motoru. Volba řezání s třípolohovým selektorem. A: Ruční řez, B: Ruční řezání se samočinnou brzdou, C: Automatický řez s mikrospínačem pro zastavení na konci řezu.
Litinový pilový rám s trubkovým profilem, oběžná kola o průměru 360 mm. Jeden váleček délky 400 mm na propojení s dopravníkem. Skluz na výstupní straně může být využit též k přímému napojení na dopravník.
Chránič pásu, který umožňuje snadnou a rychlou výměnu pásu. S opěrným pístem rámu. Vysoké napnutí pásu 1900 kg/ cm2, mikrospínač. Velký prostor s integrovaným rotujícím stolem o průměru 460 mm.
Mikrospínač pro detekci koncového bodu řezu.
Tepelná a magnetická ochrana motoru.
Brzda motoru.
Odnímatelná nádoba chladicí kapaliny a zásobník třísek, el. čerpadlo.
Nastavitelný doraz posunu materiálu, kartáč pro čištění pilového pásu, bimetalový pás.
Opce: mikrosprej
Motor 1,5/1,8 kW,37/74 ot./ min.
Vhodné pro řezání : oceli, litiny, hliníku


keyboard_arrow_up

Základní list ke stažení