Manuální poloautomatická pila

BS 350 SHI


Podrobný technický popis , opce, dopravníky, odměřování a jiné příslušenství – viz Katalog pásových pil ke stažení.

BS 350 SHI

Technické parametry


Stručný technický popis keyboard_arrow_down

Hydraulická pásová pila, úhlové řezání od 0 ° do 60 ° vlevo a od 0 ° do 45 ° vpravo. Hydraulický svěrák s nastavitelnými vodítky, volný pohyb podél pracovního stolu, s rychlým pohybem a upnutím. Selektor pro rychlé přiblížení k materiálu. Připojovací prvek s nosným válečkem 450 mm na vstupu. Skluz na výstupní straně může být využit též k přímému napojení na dopravník.
Průmyslová pila.
Snadné zastavení při 0 °, 45 °, 60 ° vlevo a 45 ° vpravo. Nastavení napnutí pásu z přední strany rámu pily, kontrolováno koncovým zdvihem. Vodítka pásu s podložkami z tvrdokovu, přídavná ložiska pro vyrovnání pásu.
Start - rychlé přiblížení k materiálu, poziční mechanický dotykový snímač najede na materiál a mikrospínač dá signál k přechodu na pracovní posuv do řezu= Automatická detekce počátečního bodu řezu. Koncová poloha řezu je automaticky snímána dalším mikrospínačem. Po řezu automatický zdvih rámu těsně nad materiál.
Litinový pilový rám s trubkovým profilem, oběžná kola o průměru 360 mm. Stavitelný doraz řezaného materiálu.
Chránič pásu, který umožňuje snadnou a rychlou výměnu pásu, s opěrným pístem. Vysoké napnutí pásu 1900 kg/ cm2, kontrola spínačem. Pracovní prostor s integrovaným rotujícím stolem o průměru 460 mm.
Hlavní spínač s nízkonapěťovou cívkou, nouzové tlačítko, tepelná a magnetická ochrana motoru, motorová brzda, LED kontrolka.
Stojan s odnímatelným zásobníkem třísek, nádrž na chladivo , el.čerpadlo, kartáč, bi metalový pás.
motor 2,2 kW ESC jako opce.
Opce: mikrosprej, vertikální regulovaný hydr. svěrák za pásem ( kvalita řezu), nožní pedál, invertor
Vhodné na řezání: oceli, litiny, hliníku


keyboard_arrow_up

Základní list ke stažení

BS 350 SHI.pdf (335kb)