Manuální pásová pila

BS 400 GH


Podrobný technický popis , opce, dopravníky, odměřování a jiné příslušenství – viz Katalog pásových pil ke stažení.

BS 400 GH

Technické parametry


Stručný technický popis keyboard_arrow_down

Gravitační pásová pila s hydraulickou regulaci posuvu, úhlové řezání od 0° do 60° vlevo a od 0° do 45° vpravo. Hydraulický svěrák s nastavitelnými vodítky, volný pohyb podél pracovního stolu, s rychlým pohybem a upnutím. Selektor pro rychlé přiblížení k materiálu. Průmyslová pila. Ruční zdvih rámu po řezu.
Snadné zastavení při 0°, 45 °, 60 ° vlevo a 45 ° vpravo. Nastavení napnutí pásu z přední strany rámu pily, kontrolováno koncovým zdvihem s mikrospínačem. Vodítka pásu s podložkami z tvrdokovu, přídavné ložisko pro vyrovnání pásu.
Verze GH „ AUTOCUT“ je vybavena hlavním vypínačem s uzavíratelným zámkem, cívkou minimálního napětí pro tepelnou a magnetickou ochranu motoru. Volba řezání s třípolohovým selektorem. A: Ruční řez, B: Ruční řezání se samočinnou brzdou, C: Automatický řez s mikrospínačem pro zastavení na konci řezu.
Litinový pilový rám s trubkovým profilem, oběžná kola o průměru 360 mm. Jeden váleček délky 400 mm na propojení s dopravníkem. Skluz na výstupní straně může být využit též k přímému napojení na dopravník.
Chránič pásu, který umožňuje snadnou a rychlou výměnu pásu. Vysoké napnutí pásu 1900 kg/ cm2 s kontrolou pozice mikrospínačem. Velká pracovní plocha s rotací integrovaného stolu o průměru 460 mm proti zářezům s předepnutým bezvůlovým axiálním ložiskem pro dosažení přesnosti.
Mikrospínač pro detekci koncového bodu řezu. Tepelná a magnetická ochrana motoru, napěťová cívka, brzda motoru.
Odnímatelná nádoba chladicí kapaliny, el. čerpadlo, odnímatelný zásobník třísek, bi metalový pás.
Opce: mikrosprej
Vhodné na řezání : oceli, litiny, hliníku


keyboard_arrow_up

Základní list ke stažení