Manuální poloautomatická pila

H 1200


Podrobný technický popis , opce, dopravníky, odměřování a jiné příslušenství – viz Katalog pásových pil ke stažení.

H 1200

Technické parametry


Stručný technický popis keyboard_arrow_down

Poloautomatická hydraulická pásová pila se dvěma sloupy pouze pro přímý řez, hydraulicky poháněná. Koncipováno a projektováno speciálně pro řezání velkých profilů, nosníků, trubek a také plných materiálů pomocí bi metalového pásu.
Hydraulické napínání pásu s elektromechanickým systémem KTECH. Vertikální svěrák jako standard.
Start - rychlé přiblížení k materiálu, poziční mechanický dotykový snímač najede na materiál a mikrospínač dá signál k přechodu na pracovní posuv do řezu= Automatická detekce počátečního bodu řezu. Koncová poloha řezu je automaticky snímána dalším mikrospínačem. Regulace přítlaku do řezu a rychlosti pásu.
Pohyb rámu pomocí lineárního vedení je dokonale vyvážen a zajištěn hydraulickým válcem o velkém průměru. To vše umožňuje stroji vysoký výkon a pozoruhodnou životnost pásu.
Náklon pásu pilového rámu umožňuje volně a snadno řezat spodní část konstrukční části nosníku bez vibrací nebo zpomalení rychlosti řezání, úhel náklonu 5°, napnutí cca 2200 kg/ cm2, mikrospínač.
Ocelový svařovaný rám s novým designem a velkou tloušťkou zaručuje absolutní minimalizaci vibrací a hluku.
Nastavitelná vodítka s tvrdokovovým vedením a ložisky. Vodítko se automaticky udržuje nejblíže oblasti řezu. Možnost nastavení řezacích parametrů dle jakosti materiálu.
Kontrola uzavření krytu pásu, napnutí pásu a detekce přetržení pásu – okamžité zastavení stroje při chybové hlášce. Možnost nastavení řezacích parametrů dle jakosti materiálu.
„Čistý řez“ díky standardnímu chladicímu systému s minimálním mazáním pro řezání dlouhých trubek a profilů bez úniku chladicí kapaliny.
Elektronický invertor jako standard.
Stojan s odnímatelným zásobníkem třísek, nádoba na chladivo 230 l, el. čerpadlo, nylon.kartáč, bi-met.pás
Motor hydraulické jednotky 1,5 kW, kapacita hydraulického tanku 20 l
Vhodné pro řezání : oceli, litiny, pevnostních ocelí, slitin


keyboard_arrow_up

Základní list ke stažení

H 1200.pdf (316kb)