Manuální poloautomatická pila

H 700


Podrobný technický popis , opce, dopravníky, odměřování a jiné příslušenství – viz Katalog pásových pil ke stažení.

H 700

Technické parametry


Stručný technický popis keyboard_arrow_down

Poloautomatická pásová pila se dvěma sloupy pouze pro přímý řez, hydraulicky poháněná, s lineárním vedením. Koncipováno a projektováno speciálně pro řezání velkých profilů, nosníků, trubek a také plných materiálů pomocí bi metalového pásu.
Mechanické napínaní pásu s jištěním mikrospínačem. Pomocí hydraulického válce jako opce.
Start - rychlé přiblížení k materiálu, poziční mechanický dotykový snímač najede na materiál a mikrospínač dá signál k přechodu na pracovní posuv do řezu= Automatická detekce počátečního bodu řezu. Koncová poloha řezu je automaticky snímána dalším mikrospínačem. Regulace přítlaku do řezu a rychlosti pásu.
Pohyb rámu pomocí lineárního vedení je dokonale vyvážen a zajištěn hydraulickým válcem o velkém průměru. To vše umožňuje stroji vysoký výkon a pozoruhodnou životnost pásu.
Náklon pásu pilového rámu umožňuje volně a snadno řezat spodní část konstrukční části nosníku bez vibrací nebo zpomalení rychlosti řezání, úhel náklonu 10°, napnutí 2000 kg/ cm2, mikrospínač Ocelový svařovaný rám s novým designem a velkou tloušťkou zaručuje absolutní minimalizaci vibrací a hluku.
Nastavitelná vodítka s tvrdokovovou podložkou a ložisky. Vodítko se automaticky udržuje nejblíže oblasti řezu. Průměr oběžných kol 520 mm. Hydraulický svěrák s výškou čelistí cca 300 mm.
Kontrola uzavření krytu pásu, napnutí pásu, detekce přetržení pásu. Ochrana motoru proti magneto tepelnému přetížení, nízkonapěťová cívka 24V, uzamykatelný spínač 24 V, nouzové tlačítko.
Možnost nastavení řezacích parametrů dle jakosti materiálu.
„Čistý řez“ díky standardnímu chladicímu systému s minimálním mazáním pro řezání dlouhých trubek a profilů bez úniku chladicí kapaliny – mikrosprej.
Stojan s odnímatelným zásobníkem třísek, nádoba na chladivo 70 l, el. čerpadlo, nylon.kartáč, bi-met.pás Opce: řezání ve svazku, vertikální svěrák, hydraulické napínání pásu
Motor hydraulické jednotky 0,75 kW, kapacita hydraulického tanku 20 l.
Vhodné pro řezání : ocel, litina, pevností oceli, slitiny


keyboard_arrow_up

Základní list ke stažení

H 700.pdf (285kb)