Manuální poloautomatická pila

H 800


Podrobný technický popis , opce, dopravníky, odměřování a jiné příslušenství – viz Katalog pásových pil ke stažení.

H 800

Technické parametry


Stručný technický popis keyboard_arrow_down

Poloautomatická pásová pila se dvěma sloupy pouze pro přímý řez, hydraulicky poháněná, s lineárním vedením. Koncipováno a projektováno speciálně pro řezání velkých profilů, nosníků, trubek a také plných materiálů pomocí bi metalového pásu. Hydraulický svěrák.
Hydraulické napínání pásu s elektromechanickým systémem KTECH. Vertikální svěrák jako standard.
Start - rychlé přiblížení k materiálu, poziční mechanický dotykový snímač najede na materiál a mikrospínač dá signál k přechodu na pracovní posuv do řezu= Automatická detekce počátečního bodu řezu. Koncová poloha řezu je automaticky snímána dalším mikrospínačem. Regulace přítlaku do řezu a rychlosti pásu.
Pohyb rámu pomocí lineárního vedení je dokonale vyvážen a zajištěn hydraulickým válcem o velkém průměru. To vše umožňuje stroji vysoký výkon a pozoruhodnou životnost pásu.
Náklon pásu pilového rámu umožňuje volně a snadno řezat spodní část konstrukční části nosníku bez vibrací nebo zpomalení rychlosti řezání, úhel náklonu 5°, napnutí 2000 kg/cm2, mikrospínač.
Ocelový svařovaný rám s novým designem a velkou tloušťkou zaručuje absolutní minimalizaci vibrací a hluku.
Nastavitelná vodítka s tvrdokovovým vedením a ložisky. „K“ vodítko se automaticky udržuje v kontaktu s materiálem pomocí plynového válce. Možnost nastavení řezacích parametrů dle jakosti materiálu.
Kontrola uzavření krytu pásu, napnutí pásu, detekce přetržení pásu. Ochrana motoru proti magneto tepelnému přetížení, nízkonapěťová cívka 24V, uzamykatelný spínač 24 V, nouzové tlačítko.
„Čistý řez“ díky standardnímu chladicímu systému s minimálním mazáním pro řezání dlouhých trubek a profilů bez úniku chladicí kapaliny.
Elektronický invertor rychlosti pásu jako standard.
Stojan s odnímatelným zásobníkem třísek, nádoba na chladivo 230 l, el. čerpadlo, nylon.kartáč, bi-met.pás
Motor hydraulické jednotky 1,5 kW, kapacita hydraulického tanku 20 l
Vhodné pro řezání : ocel, litina, pevnostní oceli, slitiny


keyboard_arrow_up

Základní list ke stažení

H 800.pdf (310kb)