Manuální poloautomatická pila

KS 450 FT


Podrobný technický popis , opce, dopravníky, odměřování a jiné příslušenství – viz Katalog pásových pil ke stažení.

KS 450 FT

Technické parametry


Stručný technický popis keyboard_arrow_down

Hydraulická poloautomatická pila, vhodná k řezání konstrukční oceli, trubek, profilů a nosníků. Úhlové řezání do 60° vlevo a vpravo, snadné zastavení při 0 °, 45 ° vlevo a 45 ° vpravo.
Velmi silný ocelový pilový rám s trubkovým profilem, průměr řemenic 360 mm.
Vodítka pásu s podložkami z tvrdokovu. Napnutí pásu 2000 kg/ cm2, kontrola pomocí mikrospínače. Příčný posuv – nastavení hydraulického svěráku ( obr.1). Rozevření svěráku 460 mm.
Start - rychlé přiblížení k materiálu, poziční mechanický dotykový snímač najede na materiál a mikrospínač dá signál k přechodu na pracovní posuv do řezu= Automatická detekce počátečního bodu řezu. Koncová poloha řezu je automaticky snímána dalším mikrospínačem. Regulace přítlaku do řezu a rychlosti pásu.
Široký pracovní prostor s otočným stolem, který je nedílnou součástí rámu pily, aby nedošlo k proříznutí stolu, otáčení na přítlačném kroužku s předepjatým axiálním ložiskem.
Integrovaný panel s třícestným voličem pro výběr různých pracovních způsobů: návrat pilového rámu s nepohyblivým pásem, nebo ukončení řezacího cyklu a zastavení, nebo s návratem do počáteční polohy.
Kontrolky na ovládacím panelu kontrolují napnutí pásu (zlomení), dovření krytu a tepelné přetížení.
Odnímatelný kontejner na třísky, zásobník na chladivo, el. pumpa, nylonový kartáč, bi-metalový pás.
Opce: mikrosprej, řezání ve svazku
Vhodné pro řezání oceli, litiny a hliníku.


keyboard_arrow_up

Základní list ke stažení

KS 450 FT.pdf (342kb)