Manuální automatická pila

KTECH 502 F2000


Podrobný technický popis , opce, dopravníky, odměřování a jiné příslušenství – viz Katalog pásových pil ke stažení.

KTECH 502 F2000

Technické parametry


Technický popis keyboard_arrow_down

K-Tech 502 F2000 je automatickou verzí KS 502, vykonává pohyby na základě lineárního kuličkového šroubového vedení s těžkým zatížením a s hydraulickým posunem pásudo řezu, CNC řízením svěráku a natočení. Úhlové řezy od 60° doleva do 60° doprava ( -30° / 90° / + 30°°), řízení s NC podáváním a natočením. Celkem 99 programů s různými délkami a úhly, včetně automatického přidání tloušťky pásu.
Řízení úhlu řezu pomocí invertorem ovládaného motoru s lineárním enkodérem , který je ve větší vzdálenosti od středu otáčení pro zajištění vyšší přesnosti, včetně hydraulické aretace. Optimalizovaný výběr řezů pomocí CNC pro více operací s jednoduchým programováním s průvodcem.
Má integrovanou mobilní klávesnici s CNC řízením ve 3 osách, velkou paměť RAM, LCD displej pro řízené nastavení řezaných dílů s potřebnými úhly, možnost řezání s dvojitým úhlem na jedné straně.
Automatické rozpoznání šířky materiálu a automatická korekce délky. Hydraulický hlavní svěrák se pohybuje laterálně pomocí hydraulického válce na kuličkovém vedení, aby byl co nejblíže řezanému kusu.
Monoblokový sloup a rám s dopravníkem v elektricky svařované pevné ocelové konstrukci. Vysoká přesnost polohování díky lineárním, kaleným vodítkům a recyklačnímu šroubu o průměru 32 mm, který je řízen invertorem.
Ocelový rám pily s trubkovým průřezem; stůl pro materiál nesený centrálním předpjatým ložiskem.
Nastavitelná ložiska s kónickými válečky na otočném čepu. Jednoblokový převodový motor s dlouhou životností.
Napětí pásu 2000 Kg / cm2 s vodicími lištami , nastavitelným vedením s vložkami z tvrdokovu a vodících ložisek. Kola o průměru 360 mm.
Úprava síly a rychlosti posuvu do řezu rámu pily se samostatnými ovládacími prvky pro přizpůsobení parametrů řezání typu materiálu.
Systém uchopení materiálu podavačem je vybaven hydraulickým zařízením, které umožňuje příčný pohyb a napravuje nerovnost materiálu a povoluje řez svazků. Obě dvě čelisti podavače mohou umožnit, aby se podaly tyče, které nejsou dokonale rovné.
Max. jednotlivý zdvih 2050 mm, minimální konec zbytku 250 mm při 0°, min. odřez 30 mm Sklon pásu 5° na konci řezu při 450 mm zajišťuje lepší průnik, delší životnost čepele a rychlou reakci.
Mechanické napnutí pásu kontrolované mikrospínačem , okamžité zastavení v případě zlomení nebo špatně napnutého pásu.
Automatická detekce začátku / konce řezných bodů.
Pohyblivá část rámu je automaticky udržována co nejblíže oblasti řezu.
Proti běžnému použití umožňuje náklon pásu pilového rámu 6° volně a snadno se dostat ke spodní část konstrukční části nosníku bez vibrací nebo zpomalení rychlosti řezání, kde dojde k mírnému sklonu pásu.
Všechny pohyby pily jsou prováděny na vedení recirkulačních kuličkových šroubů poslední generace.
U stroje je ve standardu jak chlazení emulzí, tak i chlazení mikrosprejem. Čištění 2ma teflonovými kartáči.
Modem pro průmysl 4.0, teleservis a dálkové ovládání je dodáván jako volitelný doplněk – opce.
Na vyžádání pás 41 x 1,3 mm, motor 4 kW a hydraulické napínání pásu jako opce.

* na vyžádání pás 41 x 1,3 mm, motor 4 kW a hydraulické napínání pásu


keyboard_arrow_up

Základní list ke stažení