Manuální automatická pila

KTECH 652 F2000


Podrobný technický popis , opce, dopravníky, odměřování a jiné příslušenství – viz Katalog pásových pil ke stažení.

KTECH 652 F2000

Technické parametry


Technický popis keyboard_arrow_down

K-Tech 652 F2000 je automatickou verzí KS 652, vykonává pohyby na základě lineárního kuličkového šroubového vedení s těžkým zatížením a s hydraulickým posunem pásudo řezu, CNC řízením svěráku a natočení. Úhlové řezy od 60° doleva do 60° doprava ( -30° / 90° / + 30°°), řízení s NC podáváním a natočením. Celkem 99 programů s různými délkami a úhly, včetně automatického přidání tloušťky pásu.
Řízení úhlu řezu pomocí invertorem ovládaného motoru s lineárním enkodérem , který je ve větší vzdálenosti od středu otáčení pro zajištění vyšší přesnosti, včetně hydraulické aretace. Optimalizovaný výběr řezů pomocí CNC pro více operací s jednoduchým programováním s průvodcem.
Má integrovanou mobilní klávesnici s CNC řízením ve 3 osách, velkou paměť RAM, Grafický LCD displej pro řízené nastavení řezaných dílů s potřebnými úhly, možnost řezání s dvojitým úhlem na jedné straně.
Automatické rozpoznání šířky materiálu a automatická korekce délky. Hydraulický hlavní svěrák se pohybuje laterálně pomocí hydraulického válce na kuličkovém vedení, aby byl co nejblíže řezanému kusu.
Monoblokový sloup a rám s dopravníkem v elektricky svařované pevné ocelové konstrukci. Vysoká přesnost polohování díky lineárním, kaleným vodítkům a recyklačnímu šroubu o průměru 32 mm, který je řízen invertorem.
Ocelový rám pily s trubkovým průřezem; stůl pro materiál nesený centrálním předpjatým ložiskem.
Nastavitelná ložiska s kónickými válečky na otočném čepu. Jednoblokový převodový motor s dlouhou životností.
Napětí pásu 2000 Kg / cm2 s vodicími lištami , nastavitelným vedením s vložkami z tvrdokovu a vodících ložisek. Kola o průměru 360 mm.
Úprava síly a rychlosti posuvu do řezu rámu pily se samostatnými ovládacími prvky pro přizpůsobení parametrů řezání typu materiálu.
Systém uchopení materiálu podavačem je vybaven hydraulickým zařízením, které umožňuje příčný pohyb a napravuje nerovnost materiálu a povoluje řez svazků. Obě dvě čelisti podavače mohou umožnit, aby se podaly tyče, které nejsou dokonale rovné.
Max. jednotlivý zdvih 2050 mm, minimální konec zbytku 260 mm při 0°, min. odřez 30 mm.
Sklon pásu 5° na konci řezu při 450 mm zajišťuje lepší průnik, delší životnost čepele a rychlou reakci.
Mechanické napnutí pásu kontrolované mikrospínačem , okamžité zastavení v případě zlomení nebo špatně napnutého pásu.
Start - rychlé přiblížení k materiálu, poziční mechanický dotykový snímač najede na materiál a mikrospínač dá signál k přechodu na pracovní posuv do řezu= Automatická detekce počátečního bodu řezu. Koncová poloha řezu je automaticky snímána dalším mikrospínačem. Pohyblivá část rámu je automaticky udržována co nejblíže oblasti řezu.
Pohyblivá část rámu je automaticky udržována co nejblíže oblasti řezu.
Proti běžnému použití umožňuje náklon pásu pilového rámu 6° volně a snadno se dostat ke spodní část konstrukční části nosníku bez vibrací nebo zpomalení rychlosti řezání, kde dojde k mírnému sklonu pásu.
Všechny pohyby pily jsou prováděny na vedení recirkulačních kuličkových šroubů poslední generace.
U stroje je ve standardu jak chlazení emulzí, tak i chlazení mikrosprejem. Čištění 2ma teflonovými kartáči.
Max. jednotlivý zdvih podavače 2050 mm, minimální konec zbytku 260 mm při 0°, min. odřez 30 mm
Opce: Modem pro průmysl 4.0, teleservis a dálkové ovládání je dodáván jako volitelný doplněk , *
Fce: poloautomatická / automatická
Vhodné pro řezání: oceli, litiny, pevnostních ocelí
v * na vyžádání pás 41 x 1,3 mm, motor 4 kW a hydraulické napínání pásu


keyboard_arrow_up

Základní list ke stažení