Manuální automatická pila

XTECH 630


Podrobný technický popis , opce, dopravníky, odměřování a jiné příslušenství – viz Katalog pásových pil ke stažení.

XTECH 630

Technické parametry


Technický popis keyboard_arrow_down

XTECH 630 je vysoce produktivní hydraulická pásová pila se dvěma sloupy, která je vhodná pro různé požadavky na řezání a kombinuje pokročilou technologii s extrémně pevnou mechanickou strukturou konstrukce.
Vedení rámu zajišťuje dvojice přesných kuličkových šroubů. Hydraulické napínání pásu, hydraulický posuv do řezu.
Nová koncepce s uchycením a s uložením kol z obou dvou stran. Dvojité svěráky ve standardu. Regulace upínacího tlaku ve standardu stroje. Automatické nastavení pohyblivé řásti rámu dle šířky řezaného materiálu.
Zabíhání nového pásu ve standardu stroje, automatická volba délky zbytku materiálu před každým řezem.
Má zaintegrovaný systém, který umožňuje svěrákům „odskočit“ po řezu, aby se zabránilo kontaktu pásu s řezanou plochu během pohybu pilového rámu vzhůru (i na obě dvě strany).
Dále zaintegrováno: hnaný hydr. válečkový dopravník stroje - materiál je nesen dopravníkem ne podavačem, přesný elektr. ovládaný podavač s kuličkovým šroubem, řízený enkodérem.
Ovládání: 10“ displej s předdefinováním 63 materiálů, paměť pro 99 řezných programů.
Přednastavené parametry řezání lze kdykoliv je potřeba změnit během řezání.
Další výhodou této tuhé konstrukce je to, že umožňuje použití výkonných karbidových pásů.
Hydraulicky předepnuté karbidové vedení pásu pro maximální přesnost a pravoúhlost řezu, přenastavitelná vodítka s kuličkovými ložisky. Vhodné pro řezání karbidovými pásy.
S možností „Krátká dávka“ a „jednorázový řez“ existuje možnost řezat ne zcela kompletně do konce materiál v automatickém cyklu. Udělat jeden řez a vrátit materiál.
Možnost Automatický řezu bez zářezu (první řez = dobrý kus) , pokud má materiál předřezaný přesný povrch, bude přesně a automaticky umístěn vzhledem k nulové poloze pásu. Tato funkce šetří čas a snižuje plýtvání materiálem při jeho vstupu do pily.
Všechny provozní funkce stroje, zprávy o chybách a řešení problémů jsou přehledně zobrazeny. Zařízení pro kontrolu přesnosti / pravoúhlosti řezu s automatickým sledováním a přenastavením rychlosti klesání pilového rámu, v případě dosažení větší odchylky pásu po dokončení řezu zastavení stroje.
Max. délka jednoho podání: 500 mm
Min. délka odřezu 6 mm (v automatu), min. zbytek materiálu 20 mm
Fce: poloautomatická / automatická CNC
Opce: * Modem pro průmysl 4.0, teleservis a dálkové ovládání je dodáván jako opce

vertikální svěrák - 2 vertikální hydraulické válce, min.průměr materiálu 20 mm

Další data:
Hlavní motor 7,5 kW, výkon motoru podávacího vozíku 2,2 kW, motor hydraulické pohonné jednotky 2,2 kW ( posuv do řezu), objem hydraulické nádrže 90 l, objem nádrže na chladicí kapalinu 320 l, výška dopravníku 420 mm (opce 930 mm), elektrický dopravník třísek, sklon pásu 0°.
Řezná kapacita při 0° při plném výkonu (materiál C45).
Technické změny jsou výrobci vyhrazeny.


keyboard_arrow_up

Základní list ke stažení